Niesamowity 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Rewal

Zapraszamy wszystkich na fantastyczny, radosny 32. Finał WOŚP organizowany w Gminie Rewal!!! Sztab #6997 znajduje się w Naszym Muzeum tu możecie zdobyć wszelkie informacje!
27 stycznia Gmina Rewal Biega dla WOŚP już po raz trzeci!!!
Trasa Biegu START godz. 11:00 ul. Zgody 7 przy OSP w miejscowości Pobierowo następnie 11:40 Pustkowo, 12:10 Trzęsacz, 12:45 Rewal i 13:20 Niechorze Latarnia, META 13:50 Muzeum Rybołówstwa Morskiego — Siedziba Naszego Sztabu. Bieg bez zapisu. Każdy z Was może dołączyć na dowolnym etapie naszego biegu. Zabierz ze sobą rodzinkę, przyjaciół, sąsiadów, znajomych, swojego pupila i biegnij z nami dla 32. Finału WOŚP! Zapraszamy WAS do udziału w biegu dla zdrowia i po zdrowie dla tych wszystkich, którzy potrzebują pomocy, a pomaganie jest przecież dziecinnie proste! Podczas biegu odbędzie się zbiórka na rzecz 32. Finału WOŚP! Zebrane środki zasilą tegoroczny cel „PŁUCA PO PANDEMII. Gramy dla dzieci i dorosłych!”
Wszyscy uczestnicy biegu na mecie otrzymają pamiątkowe medale. W wymienionych miejscowościach zapewnione zostaną przez niezastąpionych: *Sołtysów i Rady Sołeckie oraz Koła Emerytów i Koła Gospodyń Wiejskich *pyszne posiłki regeneracyjne.
Bieg zabezpieczają służby mundurowe. Dziękujemy!
28 stycznia w Pobierowie przy ul. Zgody 7/ przy OSP.
***Startujemy o godz. 12.00***i gramy, bawimy się razem dla tegorocznego Finału do samej ***20.00 kiedy tradycyjnie rozpalimy nasze „Światełko do Nieba” by cieszyć się i nieść w tym wspólnym momencie wielkie dobro naszych serc w Świat!!!
A przez cały dzień… Oj będzie się działo!!!
Ruszamy o 12.00 morsowaniem w lodowatym basenie z Klubem Morsów Ośmiornica oraz Depka,
po mroźnych przeżyciach rozgrzeje Nas Pobierowo Biega,
bębny i animacje z klaunem Tomim a już za Tomim czeka Klub Ośmiornicaby tym razem roztańczyć nasz Finał!!!
Pokaz Przemol Boxing Team oraz nie lada gratka tarczowanie z Nr 1 średniej wagi Łukaszem Staniochem -mistrzowsko!!!
Muzycznie rozkołysze nas Amber Singers z grupą Szantymen,
grupa rapowa Trójkąt Bermudzki już wiadomo, że będzie gorąco!
Niesamowitą energię zapewni hitami polskiej piosenki zespół Specyficzni!!!
Całość w tym liczne licytacje niesamowitych voucherów i gadżetów poprowadzi Robert Bochenko,
który zaprezentuje się również jako świetny szef kuchni w pokazie live cooking.
Równolegle z wydarzeniami na scenie zapraszamy do stoiska z warsztatami słodkości i warsztatami slime, namiotu animacji dla najmłodszych Spółki Wodociągi Rewal, stoisk z pizzą, ciastem, grochówką i innym gastro oraz na kreatywne stoiska z rękodziełem. Te i wiele innych zapewniają nasze Stowarzyszenia, Koła i wszyscy o wielkich sercach!!! Zawita do nas mini Zoo oraz będzie można uczestniczyć w pokazach sokolniczych. Pokazy sprzętu straży pożarnej, straży granicznej, wojska, policji!
To wszystko robi wrażenie!
A to nie koniec cały dzień kursuje z 32.Finałem z wolontariuszem Mariuszem Nadmorska Kolej Wąskotorowa!
Dochód z wydarzenia i licytacji zasili cel 32. Finału WOŚP!
„Tu wszystko gra OK!”