Wystawy

Wystawy stałe

Człowiek i morze

Wypłyń z nami na połów, aby zastawić rybackie sieci. Tu dowiesz się czym są kolorowe chorągiewki wynurzające się z fal. Czy wiesz co zrobić, gdy złapiesz bałtyckie srebro?

 

Galeria na schodach

Poznaj historyczne ciekawostki Gminy Rewal. Znajdziesz tu tajemnice znanych miejsc, takich jak kościół nowy i kościół w ruinie, stare rybackie chałupy,  zapomniane zagrody a także kilka zagadek miejscowej archeologii.

 

Piaski Wybrzeży Świata

Zabierz się z nami w plażową podróż dookoła świata. Przemierz obmywane lazurowymi wodami białe piaski… A na Wyspach Bahama znajdziesz tylko czarny wulkaniczny pył!

 

Pokój Nawigatora

Tu możesz poznać przyrządy nawigacyjne i miernicze, samemu odnaleźć północ na niebie a nawet poczuć się jak prawdziwy nawigator zasiadając do stołu nawigacyjnego. W Pokoju Nawigatora znajduje się największy skarb Muzeum – wyłowiony w niechorskich wodach oktant!

 

Przyroda Bałtyku

Przespacerujmy się po bursztynowym lesie, być może gdzieś spotkamy tajemniczą Juratę? Chyba, że wolisz zagłębić się w morskie głębiny i odkryć żyjące tam stworzenia… Czy już wiesz, że w Bałtyku pływają rekiny?

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑