Wystawa plenerowa pt. „Podróż w przeszłość. Niechorze na dawnej fotografii”

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na inaugurację pierwszej wystawy plenerowej Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu. ⛵️⚓️

Wystawa zatytułowana „Podróż w przeszłość. Niechorze na dawnej fotografii” dostępna jest dla zwiedzających  całodobowo! 📷🎥🎞

Plansze wystawowe z lubianymi przez Państwa fotografiami i rysem historycznym dotyczącym ważnych lokalizacji na terenie Kąpieliska Niechorze, mogą Państwo obejrzeć spacerując Aleją Bursztynową przed budynkiem Muzeum.

Mamy nadzieję, że tak nowatorska forma udostępniania wystaw muzealnych przypadnie Państwu do gustu.

Zapraszamy do odwiedzania Muzeum i zapoznania się z nową wystawą, w dowolnie wybranym terminie. Wystawa dostępna jest nieodpłatnie dla wszystkich zainteresowanych!