Piknik Szantowy „KOTWICA” 2024

Już w najbliższą sobotę, 24 sierpnia w plenerze Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu odbędzie się Piknik Szantowy „Kotwica”.

To doskonała okazja, by wspólnie pośpiewać i pobawić się przy muzyce morza. Obok koncertów przewidziane zostały stoiska z regionalnym rękodziełem, miodami, słodkościami, rybnymi przysmakami i grillowanymi kiełbaskami. Na najmłodszych czekać będą morskie animacje i zabawy przygotowane przez prawdziwych piratów!

Na scenie zagrają: GEBO Trio, Krzysztof „Cywil” Cywiński z synem Michałem Cywińskim – laureatem programu „The Voice of Poland”, Mariusz „Zejman” Ściesiński oraz Grupa Trzymająca Ster.

W trakcie pikniku wspierać będziemy zbiórkę na leczenie Krzysia Zawady, walczącego z rzadką chorobą Dystrofii mięśniowej Duchenne’a (DMD).

„Kotwica” rozpocznie się o godzinie 16:00 w plenerze przy Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu, Al. Bursztynowa 28.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy na popołudnie pełne muzyki i wspólnej zabawy!