25-lecie Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu

Z radością informujemy, że 29 listopada br. odbyła się uroczystość jubileuszowa Muzeum, podczas której jego inicjatorzy świętowali ćwierćwiecze istnienia Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu.

Z tej okazji dr Przemysław Łonyszyn przygotował I tom publikacji „Rybacy. Portret własny”, która docelowo przedstawiać będzie losy rybaków niechorskich i rewalskich. Tom pierwszy skupia się na opowieściach niechorskich.

Dziękujemy wszystkim szanownym gościom za przybycie.

Począwszy od dnia 2 grudnia zapraszamy wszystkich Państwa do zwiedzania naszej wystawy jubileuszowej przedstawiającej losy Muzeum.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą fotorelacją dokumentującą wydarzenie, udostępnioną na naszym profilu FB.

Dziękujemy wszystkim zwiedzającym za to, że byli z nami przez ostatnie 25 lat. Prosimy o kolejne!