Noc Muzeów – Noc na Morzu

Przed nami Europejska Noc Muzeów, jedyna taka noc w roku! Z tej okazji Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu zaprasza do wspólnego świętowania już  w sobotę 18 maja 2019 roku. O 18:00 rozpoczynamy warsztatami modelarskimi dla dzieci i młodzieży. Będzie to możliwość do poznania technik modelarskich i szczegółów budowy statków. Dla miłośników szant o godzinie 19:00 zespół IDA’cki Band zaprezentuje nie tylko te najbardziej popularne utwory, pierwszy raz usłyszymy  „Legendę o Trzęsaczu”. Charakter koncertu będzie iście biesiadny, zapraszamy bowiem na wspólnego grilla. Godzinę później zaplanowano spacer z przewodnikiem po wystawach stałych naszego Muzeum. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych – każdy będzie mógł pomalować buzię w morskim klimacie. Naszą Noc kończymy o 22:00. Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.