Wieczór pełen kobiecości i kultury

Właśnie na taki wieczór z okazji Dnia Kobiet pragnie Państwa zaprosić Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu.

Już 8- go marca o godzinie 18:00 w Sali Wystawienniczej w Rewalu gościć będziemy znakomitych artystów, wspólnie z którymi będziemy mogli świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet. Co w programie?

„Kobieta w kulturze, kultura w kobiecie” – wykład autorstwa Doroty Schrammek,  autorki powieści określanych przez czytelniczki „życiem pisanych”. Pisarka od lat publikuje opowiadania i reportaże w pismach kobiecych. Sympatię czytelników zyskała swoją umiejętnością snucia poruszających kobiece serca historii i braniem na warsztat trudnych tematów.

Jadwiga Adrianowska – malarka, projektantka, inspiratorka, działaczka, odznaczona odznaką honorową Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Poczas tego wieczoru będziemy mogli podziwiać galerię obrazów jej autorstwa pt. „Kobiecość”. 

Ale to nie koniec atrakcji – aby 8 marca zapisał się w pamięci naszej i Państwa jako wyjątkowy dzień, spotkanie uprzyjemni recital zespołu Soul Brothers.

Panowie z pewnością szukają już odpowiedniego prezentu, który byłby odzwierciedleniem nie tylko uczuć, ale także podziękowaniem za zaangażowanie kobiety w codzienne życie. To dzień, kiedy panowie okazują swoją wdzięczność nie tylko swoim ukochanym, ale także innym kobietom, które są w ich otoczeniu. Panie również chcą uczcić swoje święto tak, aby wyrazić szacunek do samych siebie, nagrodzić się za trud obowiązków codziennych, oddanie rodzinie, pracy, pasji… Jak to zrobić? 

Spotkajmy się 8-go marca o godz. 18:00 w Sali Wystawienniczej w Rewalu (ul. Słowackiego 1A). Wstęp wolny.

Spędźmy ten wieczór wspólnie, w towarzystwie pięknych, silnych i wyjątkowych kobiet!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑